agrowy
Baş Editör

BioAg World Congress (BAW) Türkiye'yi Yakın Takibe Aldı

1 Dakikalık Okuma
8 Aralık 2021 Çarşamba
Tarım Fuarları
Bio
Özet
Biyostimülant ve bio ürünler sektöründe dünya çapında kongreler gerçekleştiren BioAg World Congress'in (BAW) CEO'su Roger Tripathi, hedef ülke olarak belirlediği Türkiye'de Antalya'yı ziyaret etti.
0
Paylaş

Sürdürülebilir tarıma girdi sağlayan biyostimülant ve diğer bio ürünleriyle, Türkiye pazarına giriş yapan Primary BioAg Innovations (PBI) firmasının global takımı aynı zamanda Global BioAg Linkages (GBAL) adı altında bu alanlarda global danışmanlık faaliyetleri de yürütmekte ve bu faaliyetlerinin yanı sıra BioAgWorld Congressadı altında BioAg dünyasını bir araya getiren bir kongre etkinliği de düzenlemektedir.

2022 yılında 26-29 Nisan tarihlerinde İspanya'nın Valencia şehrinde yapılacak olan BioAg World Congress etkinliğinin ana teması dört ana BioAg segmenti (biyopestisitler, biyostimülanlar, biyogübreler ve biyobesinler) olacaktır.

Kongre sırasındaki oturumlarda işlenecek konular, endüstrideki gelişmelere, biyo-çözümün benimsenmesini etkilemek için gıda zincirinin rollerine, toprak sağlığı ve su yönetimine, yasal düzenlemelere ilişkin zorluklar ve fırsatlara, pazara giriş, bilim destekli yeniliklere, BioAg alanındaki yatırımlara ve hassas tarım teknolojileri gibi büyüme alanlarına yönelik olacaktır.

İlgili Ürünler

Geçtiğimiz günlerde ülkemizi ziyaret eden PBI ve GBAL firmalarının CEO'su Roger Tripathi ile Antalya'da gerçekleştirdiğimiz ve yukarıda videosunu paylaştığımız söyleşide kendisi PBI ve GBAL firmaları olarak Türkiye'ye verdikleri önemi vurgulamakta ve Türkiye'de bu alanda faaliyet gösteren herkesi 26-29 Nisan, 2022 tarihinde İspanya, Valencia'da yapılacak olan BioAg World Congress (BAW) adlı bu kongreye davet etmektedir.

Hortiturkey olarak "Türkiye Medya Partneri" olduğumuz bu etkinlikle ilgili daha fazla bilgi için firmamız ile veya PBI ve GBAL'in Turkiye İş Geliştirme Ortağı Ümit Ersöz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için: Ümit ERSÖZ / PBI and GBAL Türkiye İş Geliştirme Ortağı
umitersoz@bioaginnovations.com

Tel:+90 532 5161507

https://www.bioagworld.com

Kaynaklar

Ümit ERSÖZ